Kına Başı

Düğünden bir adım öncesi kına olması sebebiyle düğün provası diye de tabir edebiliriz. Bu özel günde giyeceğiniz kına elbisesi, bindallı modelini seçtiyseniz gelelim tesettür kınalık başı modelleri arasından yapacağınız seçime… Sizler için farklı tarzlarda kına başı örneklerini bir araya getirdik.

Duvaklı, tüllü bir gelin başı seçimi yerine yukarıda görmüş olduğunuz gibi pullarla veya mini taçlarla hareketlendireceğiniz bir model de seçebilirsiniz.

Kına elbisesi modelinde tercih edebileceğiniz tülleri kına başında da eklettirerek kullanabilirsiniz. Kullanmak isteyenlere önerimiz ise şatafatlı bir taç tercih etmemeleri gerektiğidir.

Duvaklı kına başının en büyük dezavantajı da özellikle uzun bir duvak tercihi yapacaksanız oyun oynama konusunda sizlere zorluk yaşatacaktır. Her ne kadar az kişiyle yapılması tercih edilse dahi göz dolduran güzelliğinin yanında gün boyunca sizi zorlayabilir. Göze alarak seçiminizi yapın.

Mavi kına elbisesi modellerinizle uyumlu olacak şekilde bir makyaj ve taç takmayı da düşünebilirsiniz. Özellikle kıyafetiniz hareketli bir modelse kına başını daha sade olacak şekilde tasarlamanızı öneriyoruz. Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi işlemeli bir modele mini bir taç düşünmek akıllıca olacaktır.

Kına Başı

Sadelikten çok hoşlanmayanlardansanız yukarıdaki gibi kına başını daha kabarık bir şekilde yaptırabilir, tacınızın boyutuna tarzınızı yansıtacak şekilde tercih edebilirsiniz.

Kına gecelerinde bordodan sonra en çok kullanılan renk olarak karşımıza çıkıyor yeşil. Özellikle renkli gözlü kadınlara yakışacağına kuşku yok! Son dönemlerde önce kına elbisesi ardından bindallı giyenlerin sayısı da hiç az değil.

Böylelikle rahatlıkla dans edebileceğiniz kıyafet değişikliği de yapmış olabilirsiniz. Kına başının bozulma ihtimaline karşı toparlayacak birini de yanınızda bulundurmayı unutmayın.

  • İstanbul Kına Başı Tasarım
  • Avcılar Kına Başı Tasarım
  • Beylikdüzü Kına Başı Tasarım
  • Esenyurt Kına Başı Tasarım
  • Büyükçekmece Kına Başı Tasarım
  • Küçükçekmece Kına Başı Tasarım
Whatsapp Destek Yukarı Kaydır