Gelin Başı

Tesettür gelin başı modelleri 2022-2023 sezonunda kusursuz tasarımları ile öne çıkmaktadır. Yüz tipine göre tesettür gelin başı çerçevesine yuvarlak yüze gelin başı, uzun yüze gelin başı modelleri basit illüzyonlarla daha da kusursuz olmaktadır. Eğer yüz tipinizi tam olarak bilmiyorsanız, tesettürlü gelin başları için mutlaka kuaförünüzden yüz tipiniz konusunda yardım almalısınız.

Kapalı gelinlik başı modelleri gelinlik modeli ve yüz tipi ile uyumlu olduğu zaman mükemmeli sunacaktır. Günümüzde gelin türban modelleri hazır konseptte olduğu gibi kuaförün başarılı çalışması sonucu da olmaktadır. Bizim önerimiz hazır gelin başı türban modelleri yerine kuaförün tesettür gelin başı modelini ortaya çıkarmasıdır.

Kapalı gelin başları için gelinlik modeline karar veren gelin adayları aylar öncesinden gelinlik türban modellerini de araştırmaya başlarlar. Özellikle tesettür gelin başları arasından tercih yapacak olan gelin adayları fazlasıyla zorlanmaktadır. Bugünkü yazımızda 2022-2023 gelin başı tesettür modellerinden  bahsedeceğiz.

Tesettür Gelin Başı Modelleri

Gösterişli Tesettür Gelinlik modelleri İçin kapalı Gelin Başı Seçimi: Gelinliğine karar veren gelin adayı en güzel tesettür gelin başı için de kolları sıvar. Tam da bu noktada gelin adaylarına bir önerimiz olacak. Gösterişli gelinlik tesettür modelleri ile sade tesettür başı modelleri kullanmaları daha doğru olacaktır.

Gelin Başı

Evlilik planları yapıyor ya da tarihi belli olan düğün gününüz için hazırlıklarla ilgileniyorsanız eğer gelin başı modellerini incelemeye başladığınızı söyleyebiliriz

Tesettür gelin başı modelleri kına ve düğün için iki ayrı kategoride ilgi görüyor. Gelin adayları, gelinlik ve duvak uyumuna dikkat ederken zihninde nasıl bir gelin başı yapacağını da düşünerek seçim yapmaya özen gösteriyor.

  • İstanbul Gelin Başı Tasarım
  • Avcılar Gelin Başı Tasarım
  • Beylikdüzü Gelin Başı Tasarım
  • Esenyurt Gelin Başı Tasarım
  • Büyükçekmece Gelin Başı Tasarım
  • Küçükçekmece Gelin Başı Tasarım
Whatsapp Destek Yukarı Kaydır