Avcılar Kına Başı

Düğün nişan ve kınalar insanlar için her zaman önemlidir. Ama daha çok kadınlar için daha çok önemlidir. Kadınlar bu güzel günlerde her zaman en güzel olmayı hedefliyor. Giydiği kıyafet yaptırdığı saç ve kullandığı aksesuarlar ile dikkat çekmeyi seviyorlar. Birbirinden güzel ve iddialı saç modelleri var. Nişan ve düğünlerinizde kendinize uyan modelleri tercih edebilirsiniz.

Topuz Modeller Kullanışlı Ve Şık

Gelin, nişan veya kına başı denilince akla ilk gelen topuz modellerdir. Genç kızlar gelinliklerde topuz modelleri yaptırmayı daha çok tercih ediyorlar. Topuzunda kendi içinde birçok modeli vardır. Son zamanlarda salaş topuzlar ve doğal topuzlar oldukça dikkat çekiyor.

Balerin topuzu saç modelleri ise sadelik isteyenlerin her zaman tercihi oluyor. Havuz başında bir merasim ise genellikle savaş ve ense topuzları tercih ediliyor. Bu topuzları küçük çiçekler konularak hoş bir hava sağlanıyor. Topuz modelleri insanın yüzünü açığa çıkarıyor.

Topuz kullanışlı bir modeldir. Özellikle yaz aylarının sıcağında, topuz yaptırarak kendi merasiminizde rahat edebilirsiniz.

Açık Saç Modelleri Asla Vazgeçilmiyor

Son zamanlarda açık saç modelleri gündemde. Özellikle gelin başlarında dalgalı açık saçlar genç kızlar tarafından oldukça rağbet görüyor. Daha çok doğal dalgalar ile yapılmış açık saç modelleri, genç kızların tercihi oluyor.

Açık saç modellerinde, çiçekten yapılmış taçlar kullanılarak çok hoş bir hava katılıyor. Ayrıca düğünden önce yapılan dış çekimlerde açık saç modelleri çok hoş duruyor.

Whatsapp Destek Yukarı Kaydır