Hakkımızda

Dilek Kaymak Türban Tasarım yalnızca tesettürlü bayanlara hizmet veren bir firmadır. Firmamız yalnızca tesettür modası ile ilgilenmekte yenilikleri takip etmektedir. İşimiz yalnızca tesettürlü bayanlar olunca daha profesyonel bir hal almaktadır.

Tarihçesi: İnsanlığın doğuşuyla başlatılabilecek olan tesettür ( örtünme ), ülkemizde 1990’lı yıllarla beraber tesettür modası oluşumu ve gelişimi ivme kazanmıştır. Ülkemizde çeşitli Tesettür moda dergileri, fuarları, defileleri ve tesettür tasarımı konusunda sayıları günden güne hızla artan tasarım firmaları yoluyla tesettür modası hızla gelişerek günümüze kadar süregelmiştir.

5 yılı aşkın süredir tesettür tasarımı ve modası konusunda ülkemizde söz sahibi ve sektörde lider olmuş firmalarda çalışarak tecrübe edinmiş uzman tasarımcıları, makyözleri ve personeli bir araya getirerek uzman tesettür tasarımcıları ve makyözler tarafından kurulmuş bir tesettür tasarımı ve Moda Merkeziyiz.

Dilek Kaymak Tesettür Tasarım ve moda merkezi olarak daima müşteri memnuniyetini esas alarak, ülkemizde hatta dünyada gelişen ve değişen tesettür tasarımı trendleri konusunda bilgi ve becerilerle kendini sürekli geliştiren, eğitimli, güler yüzlü ve çözüm odaklı personellerden oluşan uzman tasarımcı, makyöz ve yetkin personellerimizle siz değerli misafirlerimize özel günlerinde en özgün hizmetlerimizi sunmak ve sizleri en özel günlerinizde özel hissettirmek önceliğimizdir.

Hizmet Bölgelerimiz :

  • İstanbul Türban Tasarım
  • Avcılar Türban Tasarım
  • Beylikdüzü Türban Tasarım
  • Esenyurt Türban Tasarım
  • Büyükçekmece Türban Tasarım
  • Küçükçekmece Türban Tasarım
Whatsapp Destek Yukarı Kaydır